KONST / Litografier / Färglitografier 14499122
nr 1449 9122
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 3 st. Signerade och numrerade, Färglitografi, bildmått: 23x14, yttermått inklusive ram: 36x25 - mm: 35x27, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:15:03
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.500 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg